Vyhledávání v knižní databázi

Cunningham, Scott

Utajované magické recepty a rituály


Obálka knihy Utajované magické recepty a rituály

Nakladatelství: Fontána
cena: 438,- Kč
stran: 320
vyšlo: 2023

EAN: 9788076511835

Anotace

Zdá se samozřejmé, že kaviár je potravinou pro lásku, ale trochu vanilky nebo máty také dokáže dělat zázraky! Houby vám začnou chutnat jako nikdy předtím, až zažijete jejich schopnost vyvolat intuici, a kousek celeru bude mít pro vás náhle jiný význam, protože rozvine vaši sexuální touhu a psychické vědomí.
Upřímně řečeno, každá věc ve vaší spížce se dá použít pro osobní proměnu. Začněte s artyčoky a pokračujte k fazolím nebo hroznovému želé – všechny potraviny mají zvláštní magickou energii, kterou můžete využít pro pozitivní výsledky. Tato encyklopedie magie potravin nabízí dvacet sedm oblíbených receptů Scotta Cunninghama. Najdete tu také magické jídelníčky zaměřené na víc než deset různých cílů – včetně lásky, ochrany, peněz a psychického uvědomění.
Scott Cunningham byl vysoce váženým učitelem a jedním z nejvýznamnějších členů hnutí Moderních řemesel. Během svého života napsal více než padesát knih – krásnou literaturu i literaturu faktu. Po dobu dvaceti let praktikoval elementární magii.

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!