Vyhledávání v knižní databázi

Komínek, Miroslav

Přerovnáno I.


Obálka knihy Přerovnáno I.

Nakladatelství: Pracovna s.r.o.
cena: 366,- Kč
stran: 200
vyšlo: 2023

EAN: 9788090830219

Anotace

Blog přerovské městské policie se stal již před lety fenoménem, který baví už téměř 50 tisíc fanoušků. Drobné prohřešky našich spoluobčanů i někdy trochu dramatičtější příběhy popisují strážníci v Přerově velmi kreativním způsobem, připomínající tradici předválečných humorných soudniček. Jejich osobitý humor, za kterým stojí zástupce ředitele Miroslav Komínek, byl před lety oceněn prestižní literární cenou Magnesia litera i cenou zlatého pera klubu copywriterů.
Po necelých třech letech vychází tato kniha, ve které najdete sto nejlepších příběhů z let 2021 a 2022, které slavily úspěch u online čtenářů a nyní se dostávají do oblíbené knižní podoby.
Celá kniha je opět ilustrována bratrem spisovatele, Tomášem Saavedra Komínkem, který dává dílu další rozměr pomocí svých osobitých malůvek i animací.
Majitelé knihy se mohou díky interaktivnímu obsahu dostat také k unikátnímu nezveřejněným povídkám, komixu i audio příběhům, které budou postupně přibývat na Prerovnano.cz
5% z příjmu každé knihy nakladatelství Pracovna daruje nadaci AutTalk.cz , která pomáhá rodinám s dětmi s poruchou autistického spektra.

Koupit

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!