Vyhledávání v knižní databázi

Shore, Debbie

EKO šití


Obálka knihy EKO šití

Nakladatelství: Zoner Press
cena: 329,- Kč
stran: 96
vyšlo: 2023

EAN: 9788074135620

Anotace

Šijte s láskou k přírodě a pomozte snížit množství odpadu! V této srozumitelné a zábavné příručce vás čeká 25 výrobků, které šetří planetu.
Světoznámá autorka Debbie Shore přichází s knihou EKO šití (Sew Eco-Friendly), která je plná jednoduchých a srozumitelných návodů. Najdete v ní nejrůznější vychytávky od opakovaně použitelných odličovacích tampónků přes vynalézavou tašku na oběd až po roztomilé dárkové balíčky a obaly na květináče.
Hned zkraje se také dozvíte několik tipů, které vám v tvorbě pomůžou, ať jste začátečník, anebo někdo, kdo se šití věnuje pravidelně. Debbie Shore s vámi nezapomene probrat ani jednotlivé materiály, stehy a aplikaci různých prvků – věděli jste, jak správně připevnit magnetické zapínání?
Celá kniha je sestavená tak, abyste v ní našli jednoduché i složitější projekty. Pokud nemáte s šitím velké zkušenosti, určitě pro vás bude nejlepší začít například šitím zástěry či obalů na jídlo než se rovnou vrhnout na tašku s kapsami. Součástí vybraných kapitol jsou i autorčiny tipy na různé vychytávky pro vaši pokožku, jako je například přírodní pleťová maska anebo sůl do koupele!

Koupit

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!