Vyhledávání v knižní databázi

Buddhismus dnes č.24

Nakladatelství: Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü - Bílý deštník
cena: 135,- Kč
vazba: lepená
stran: 116
vyšlo: 2013

ISBN: 1213-712X

Anotace

Nové 24. číslo přináší několik ohlédnutí za oslavami 40. výročí existence Diamantové cesty na Západě. Další významnou částí jsou texty buddhistických učitelů, zejména o meditaci na učitele, ale také o soucitu a moudrosti, které jsou pro gurujógu nezbytným základem. Zkrátka nepřijdou ani příznivci buddhistické historie a projektů v Česku i v zahraničí.

Časopis se snaží přiblížit živý buddhismus moderním lidem ze Západu. Vychází v rámci českých center školy Karma Kagjü buddhismu Diamantové cesty, ale je určen všem zájemcům o práci s myslí a duchovní rozvoj. Nabízí články tradičních i tzv. cestujících učitelů dharmy, rozhovory, reportáže, fotografie a informace týkající se buddhistických center a plánovaných i uskutečněných akcí v ČR i v zahraničí. Více zde: www.buddhismus-dnes.cz

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!