Vyhledávání v knižní databázi

Buddhismus dnes č.23

Nakladatelství: Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü - Bílý deštník
cena: 135,- Kč
vazba: lepená
stran: 116
vyšlo: 2012

ISBN: 1213-712X

Anotace

V tomto čísle naleznete mnoho textů věnovaných meditaci, články o historii dávné i nedávné, a také připomínku Hannah Nydahlové. Je to pět let, co zemřela, a protože mnozí z nás se s „matkou buddhismu na Západě“, jak ji nazýval 16. Karmapa, nikdy nesetkali, připomínáme si ji článkem o meditaci, vyprávěním Tomka Lehnerta a jejím stručným životním příběhem v textu a fotografiích. Dále v časopise najdete jako vždy informace o projektech a v neposlední řadě cestovní plány 17. Gjalwy Karmapy, Šeraba Gjalcchena rinpočheho a lamy Oleho Nydahla.

Časopis se snaží přiblížit živý buddhismus moderním lidem ze Západu. Vychází v rámci českých center školy Karma Kagjü buddhismu Diamantové cesty, ale je určen všem zájemcům o práci s myslí a duchovní rozvoj. Nabízí články tradičních i tzv. cestujících učitelů dharmy, rozhovory, reportáže, fotografie a informace týkající se buddhistických center a plánovaných i uskutečněných akcí v ČR i v zahraničí. Více zde: www.buddhismus-dnes.cz

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!