Vyhledávání v knižní databázi

Buddhismus dnes č. 8

Nakladatelství: Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü - Bílý deštník
cena: 108,- Kč
vazba: lepená
stran: 72
vyšlo: 2004

ISBN: 1213-712X

Anotace

Hlavním tématem 8. čísla je "gurujóga" neboli buddhistická praxe identifikace s učitelem. Toto číslo časopisu zaznamenalo opět pokrok v kvalitě i obsahu. Časopis má od tohoto čísla lepenou vazbu a uprostřed 8 stran s barevnými fotografiemi. Počet stran se rozšířil na 72. Oproti minulým číslům, kde stále ještě převažovaly překlady ze zahraničních časopisů je zde již mnohem více vlastních článků a reportáží.

Časopis se snaží přiblížit živý buddhismus moderním lidem ze Západu. Vychází v rámci českých center školy Karma Kagjü buddhismu Diamantové cesty, založených lamou Olem Nydahlem, ale je určen všem zájemcům o práci s myslí a duchovní rozvoj. Nabízí články učitelů Diamantové cesty, rozhovory, reportáže, fotografie a informace týkající se buddhistických center a plánovaných i uskutečněných akcí v ČR i v zahraničí.

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!