Vyhledávání v knižní databázi

Petr Kment

Pyrhova remíza

Nakladatelství: Agentura KRIGL
cena: 231,- Kč
vazba: brožovaná
stran: 204
vyšlo: 2005

ISBN: 80-86912-03-5

Anotace

Dlouholetý televizní sportovní komentátor Petr Kment krátce před svou šedesátkou pověsil mikrofon na hřebík. Prostředí, ve kterém se desítky let pohyboval, však nabízí i děje, které zůstávají nám, sportovním fanouškům, utajeny. Pojďme se zkušeným novinářem nahlédnout pod pokličku. Nabízí nám drama lidí, kteří neexistují, ale přesto jsou všude kolem nás. Příběh, který se nikdy nestal, ale kdykoliv se stát může. Atraktivní svět automobilových rallye skrývá mnohá tajemství. A čas od času to mezi nablýskanými auty nepáchne jen benzínem. I tady se může stát, že vteřiny na tratích rychlostních testů a vítězné věnce i poháry nejsou tím nejdůležitějším, o co se závodí. I tady bývá boj o peníze a moc vždycky až na prvním místě…
Příběh ze současnosti nemůže být ničím jiným než zrcadlem reality. Mnohé děje i charaktery jsou přirozeně odpozorovány ze skutečného života. Autor však prohlašuje, že žádná důležitá postava tohoto románu není vědomým portrétem žijící osobnosti. Pokud se snad v některém z těch darebáků poznáte, je to jen náhoda a záležitost vašeho černého svědomí.

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!