Vyhledávání v knižní databázi

kolektiv

Ročenka Elektro 2004

Nakladatelství: FCC PUBLIC s.r.o.
cena: 96,- Kč
vazba: brožovaná
stran: 304
vyšlo: 2004

ISBN: 80-86534-05-7

Anotace

Jedenácté pokračování řady elektrotechnických příruček přináší aktuální informace z oboru elektrotechniky, zejména v souvislosti se vstupem ČR do EU.
Kniha začíná už druhou desítku v sérii příruček věnovaných oboru elektrotechniky. Obrázky historických technických exponátů ilustrují kalendárium následované celoročním přehledem významných veletržních akcí zajímající elektrotechniky. Připomínají se důležitá výročí osobností, které stály u počátků rozvoje elektrotechniky.V adresách institucí, úřadů a knihoven České republiky se v průběhu roku odehrálo dosti změn, které jsou zachyceny v aktualizovaném seznamu. Čtenář si může zopakovat své odborné znalosti při prohlížení přehledů vlastností elektrotechnických materiálů a stati o jalovém výkonu. Kapitola o normách a předpisech je tentokráte zaměřena na nové normy pro obsluhu a práci na elektrických zařízeních a na okolnosti jejich přebírání ze soustavy evropských norem.

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!