Vyhledávání v knižní databázi

Martin Žák & Stará almara

Písně ze stařičké stodoly: 16 old-time country dupáren (+CD)

Nakladatelství: COUNTRY HOME
cena: 330,- Kč
vazba: brožovaná
stran: 34
vyšlo: 2003

ISBN: 80-902538-6-5

Anotace

Tradiční americké melodie i rozverné horalské halekačky k tanci i poslechu: Roztomilá Betsy, Vojákovo potěšení, O té irské rebélii, Letní jablíčko, Slepičí rej / Rejdovák svaté Anny, Arkansaský cestovatel, Rudá peruť, Starej Dan, Ach, ty zlaté střevíčky, Rachel, Drž mě víc, Nejstarší slepička, Ústup Bonapartův / Píseň svobody, Zlatej vrch, Dřevař od Mississippi a Reubenův vlak. Příběh "Arkansaský cestovatel" vypravují Miloň Čepelka a Jaroslav Weigel.
Nástroje na nahrávce: pětistrunné banjo (clawhammer a další původní styly hry), housle, kytara, kontrabas, brumle, kosti, lžíce, mrštnej janek, a dále stepování, dupání a rozličné přešlapování.
V přiložené doprovodné publikaci naleznete vyprávění o hudbě starého amerického venkova, o jednotlivých melodiích a tradičních hudebních nástrojích, dobové ilustrace a stylové fotografie atd.

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!