Vyhledávání v knižní databázi

Zapletal, Miloš

Za zády slavných


Obálka knihy Za zády slavných

Nakladatelství: Mladá fronta
cena: 349,- Kč
stran: 320
vyšlo: 2019

EAN: 9788020454324

Anotace

V knize Za zády slavných Miloš Zapletal popsal svoje příběhy ze showbyznysu, jak je zažil v zákulisí koncertů, zábavných programů i zpoza televizní obrazovky. Dozvíte se například, jak a proč se Bolek Polívka bránil vystupovat v televizi, jak Miloš Zapletal za jedinou korunu koupil skupinu Olympic, jak uspořádal domnělou svatbu Marie Rottrové s Jiřím Lábusem, jak ho prezidentská amnestie zachránila před vězením, anebo historku, jak ho kdysi opila Eva Olmerová. Samozřejmě se dočtete i o zákulisí Miss, které nebylo vždy tak krásné jako soutěžící dívky. Některé zase bude zajímat letitý spor Michaela Kocába s Michalem Pavlíčkem.
Zapletalovy zážitky ze zákulisí a ze života slavných lidí jsou nejen zajímavé a humorné, ale často i překvapivé. A mnohé z nich nebyly dosud zveřejněné.

Koupit

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!