Vyhledávání v knižní databázi

Bořivoj Čelovský

Germanisierung und Genozid


Obálka knihy Germanisierung und Genozid

Nakladatelství: Stilus
cena: 390,- Kč
vazba: vázaná
stran: 432
vyšlo: 2005

ISBN: 80-9035-501-3
EAN: 9788090355019

Anotace

Po třech českých vydáních knihy Bořivoje Čelovského o plánech s českým národem po vítězství Německa ve druhé světové válce, vydalo nakladatelství Stilus Press ve spolupráci s drážďanským Neisse Verlag edici originálních dokumentů o plánované likvidaci českého národa. Jde o prameny, které B. Čelovský nasbíral v německých, amerických a českých archivech a které vykreslují dobové myšlení let 1933-1945.
Hodnotný pramen ocení nejen historici a učitelé, ale i všichni, kteří se zajímají o česko-německé vztahy. Pro české i německé čtenáře je nyní poprvé k dispozici edice materiálů v původním znění. Počet knih určených pro český trh je omezený, proto neváhejte knihu objednat přímo u nás. Cena publikace v ČR je poloviční než v Německu. Vydání podpořil Česko-německý fond budoucnosti.

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!