Vyhledávání v knižní databázi

Lodi, Mario

Čipí


Obálka knihy Čipí

Nakladatelství: Nová vlna
cena: 250,- Kč
stran: 116
vyšlo: 2022

EAN: 9788088343387

Anotace

Kultovní knížka italské literatury pro děti, dobrodružný a noetický román „Čipí“ od spisovatele a učitele Maria Lodiho (1922-2014) a jeho žáčků představuje nevídanou a dojemnou epopej vrabčáků ze střechy. Děti se poetickým a hravým jazykem seznamují se zvídavým a neposlušným Čipím, který objevuje svět, spřátelí se s Kytí, Ohnivou koulí, přežije útoky vousatého zvířete s drápy a člověka, s vrabčinkou Vrabí si vytvoří domeček z peří a stane se nejšťastnějším tatínkem oblohy, pomůže společníkům ustát nástrahy zimy a nakonec odhalí tajemství Pána noci a zachrání tak svou vrabčí komunitu.
„Čipí“ je příběh, který už přes půl století oslovuje a baví. Stejně jako i jiná Lodiho vyprávění se zrodil z dialogu s žáky ve školní třídě a vypráví o přátelství, naději, svobodě a lásce.

Koupit

Doporučujeme

Obálka titulu Andy Warhol - Gigant Andy Warhol - Gigant

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg !!!

…čtěte více.

Přihlášení


Nemáte svůj uživatelský účet?
Zaregistrujte se!