Nápověda


Chci:

Chci:Přidat nový titul do databáze

Na stránce produkce klepněte na odkaz NOVÝ ZÁZNAM. Ve formuláři potom zadejte potřebné údaje a stiskněte tlačítko Uložit knihu.

Pokud je titul v nabídce Internetového obchodu Kosmas, objeví se automaticky po zadání shodného EAN a ceny obálka a ikonka „koupit“ směřující do e-shopu.

Opravit údaje o knize

Na stránce produkce je vyhledávací formulář, zadejte např. název titulu a stiskněte tlačítko hledat. Objeví se seznam odpovídajících titulů, klepněte na název knihy a objeví se formulář pro opravy. Změňte potřebné údaje a stiskněte tlačítko Aktualizovat údaje.

Pokud je titul v nabídce Internetového obchodu Kosmas, objeví se automaticky po zadání shodného EAN a ceny obálka a ikonka „koupit“ směřující do e-shopu.

Vymazat titul z databáze

Vpravo na konci stránky s informacemi o knize naleznete tlačítko Smazat titul. Po kliknutí budete ještě dotázáni, zda chcete titul opravdu odstranit a teprve poté se vymazání skutečně a natrvalo provede.

Přehled titulů v databázi

Na stránce produkce jsou odkazy na přehled titulů podle roku vydání a podle toho, zda titul již vyšel či ne.
V pravé části je formulář hledání podle vybraných kritérií.
Po rozkliknutí seznamu a zvolení konkrétního titulu můžete údaje aktualizovat.

Oprava kontaktních údajů

Na stránce nakladatelství je formulář se všemi údaji z databáze AL. Opravte potřebné údaje a stiskněte tlačítko Aktualizovat údaje.

Změna přístupového hesla

Na stránce registrační údaje je formulář pro změnu hesla. Zadejte své aktuální, tedy nynější, heslo a dvakrát pod sebe nové heslo. Dvakrát proto, aby nedošlo k překlepu, jelikož zadávaný text je nahrazen hvězdičkou. Nakonec stiskněte tlačítko Změnit heslo.